Skip to main content

Ranking firm fotowoltaicznych

APP Energy

Fotowoltaika APP Energy sp. z o.o. to firma z Lublina, funkcjonująca na rynku od 2012 roku, specjalizująca się w branży odnawialnych źródeł energii. Lublin i całe województwo lubelskie to tereny, które należą do najbardziej nasłonecznionych w Polsce, co jest szczególnie ważne dla efektywności instalacji fotowoltaicznych. Średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi na tym obszarze 1200 kWh/kWp, co świadczy o korzyściach wynikających z wykorzystania energii zielonej w woj. lubelskim. APP Energy swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, gospodarstw rolnych oraz budynków użyteczności publicznej. Rozwiązania przygotowują także dla basenów czy dużych farm komercyjnych.

Czytaj więcej

ML SYSTEM

 ML System to producent i dystrybutor paneli fotowoltaicznych. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce została wyspecjalizowana w kierunku projektowania i wykonywania zintegrowanych systemów opartych na technologii ogniw fotowoltaicznych (PV) zintegrowanych z budynkami (BIPV) służących do uzyskiwania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. 

Czytaj więcej

EURO PV

Kolejne miejsce w rankingu najlepiej ocenianych firm fotowoltaicznych w Polsce przysługuje fimie EURO PV z Lublina. Firma obsługuje klientów w zakresie usług, takich jak prace związane z instalacją paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych. Zapewniają ekipę montażową na terenie mazowsza, lubelszczyzny i ziemi świętokrzyskiej. Specjalizują się przede wszystkim w realizacjach dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych. W ofercie znajdują się także realizacje dla gospodarstw domowych i dużych projektów farm fotowoltaicznych. 

Czytaj więcej

Hewalex

Firma Hewalex, to firma większości dobrze znana - bo na rynku działająca już od ponad 30 lat. Zaczynała od produkcji kolektorów słonecznych, by finalnie rozbudować swoją ofertę o projektowanie oraz montaż fotowoltaiki, a także m.in. produkcję i dystrybucję pomp ciepła czy też systemu do monitoringu i zarządzania energią elektryczną. Wieloletnie doświadczenie w tym obszarze sprawiło, że oferowane usługi zostały docenione przez klientów. 

Czytaj więcej

Columbus Energy

Columbus Energy należy do tych firm, które są rozpoznawalne na polskim rynku fotowoltaicznym. Rozwija się szybko, oferując swoim klientom nowoczesne, a przede wszystkim ekologiczne rozwiązania energetyczne. Swoje usługi kieruje dla właścicieli domów jednorodzinnych, rolników oraz firm na terenie całego kraju. Firma posiada w ofercie montaż instalacji fotowoltaicznej, a także nowoczesne magazyny energii oraz pompy ciepła. 

Czytaj więcej

Więcej artykułów…