Skip to main content

Ranking firm fotowoltaicznych

Columbus Energy

Gwiazdki

Ocena firmy fotowoltaicznej:: 92.37% - 35 votes

92%

Columbus Energy należy do tych firm, które są rozpoznawalne na polskim rynku fotowoltaicznym. Rozwija się szybko, oferując swoim klientom nowoczesne, a przede wszystkim ekologiczne rozwiązania energetyczne. Swoje usługi kieruje dla właścicieli domów jednorodzinnych, rolników oraz firm na terenie całego kraju. Firma posiada w ofercie montaż instalacji fotowoltaicznej, a także nowoczesne magazyny energii oraz pompy ciepła. 

Dodatkowo, proponuje również rozwiązania z zakresu elektromobilności – stacje ładowania pojazdów elektrycznych, a także technologię MWT, czyli panele bez ołowiu, które zabezpieczane są miedzianą warstwą oraz 30-letnią gwarancją na 82% sprawności modułów. 

Columbus Energy nie tylko zapewnia wydajność i niezawodność oferowanych technologii, ale także stawia na bliskie relacje z klientami i ich edukację w zakresie zrównoważonego rozwoju. Wspierając klientów w każdym etapie projektu – od koncepcji, poprzez wykonanie, aż po serwis posprzedażowy – firma gwarantuje pełne wsparcie techniczne oraz fachowe doradztwo. Dzięki regularnie organizowanym warsztatom i webinariom, klienci mają możliwość zgłębiania wiedzy o nowinkach technologicznych oraz optymalizacji zarządzania energią w swoich domach czy firmach. Te działania podkreślają zaangażowanie Columbus Energy w promowanie ekologicznego stylu życia i świadomego korzystania z zasobów naturalnych.

Pakiety oferowane przez Columbus:

  • Go green – instalacja fotowoltaiczna,
  • Go free – falownik hybrydowy i magazyn energii,
  • Go comfort – pompa ciepła (współpracująca z instalacją PV).

 

Columbus Energy

ul. Jasnogórska 9 klatka B
31-358 Kraków

Dane kontaktowe:

Tel. (+48) 12 307 30 96
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.