Skip to main content

Ranking firm fotowoltaicznych

APP Energy

Gwiazdki

Ocena firmy fotowoltaicznej:: 94.2% - 39 votes

94%

Fotowoltaika APP Energy sp. z o.o. to firma z Lublina, funkcjonująca na rynku od 2012 roku, specjalizująca się w branży odnawialnych źródeł energii. Lublin i całe województwo lubelskie to tereny, które należą do najbardziej nasłonecznionych w Polsce, co jest szczególnie ważne dla efektywności instalacji fotowoltaicznych. Średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi na tym obszarze 1200 kWh/kWp, co świadczy o korzyściach wynikających z wykorzystania energii zielonej w woj. lubelskim. APP Energy swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, gospodarstw rolnych oraz budynków użyteczności publicznej. Rozwiązania przygotowują także dla basenów czy dużych farm komercyjnych.

Zlecenia montażowe realizowane są zgodnie z ustanowionym prawem oraz normami budowlanymi, uwzględniając standardy dobrej obsługi klienta. App Energy cechuje indywidualne podejście do każdego konsumenta i zawsze stara się dobrać instalację fotowoltaiczną tak, aby była specjalnie dedykowana potrzebom klienta. Firma szczególną uwagę zwraca także na jakość ogniw w panelach fotowoltaicznych, falowników oraz mocowań używanych przy realizacji instalacji. Dodatkowo dzięki odpowiedniemu doborowi instalacji firma gwarantuje klientom zmniejszenie rachunków za prąd nawet do 90%! Dzięki temu koszty paneli mogą zwrócić się nawet po 6 latach użytkowania.

Specjaliści zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę: bezpłatny audyt, dobranie odpowiedniego urządzenia, doradztwo i wycenę instalacji, pomoc przy pozyskiwaniu atrakcyjnego finansowania, montaż, a także zgłoszenie do zakładu energetycznego. Instalatorzy APP Energy wykonali już setki instalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych, przez co montaż paneli fotowoltaicznych przebiega szybko i profesjonalnie. Sami mówią o sobie, że odnawialne źródła energii to dla nich nie tylko praca, ale także pasja, dzięki czemu nieustannie mają możliwość poszerzania swojej wiedzy na różne tematy związane z fotowoltaiką. Dzięki temu są na bieżąco zarówno z nowościami technicznymi, jak i możliwymi dofinansowaniami.

APP Energy Fotowoltaika Lublin

 

Fotowoltaika APP Energy sp. z o.o.

ul. Willowa 42a
20-819 Lublin

Dane kontaktowe:

Tel. (+48) 693 345 471
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.