Skip to main content

O nas


Jako specjaliści do spraw fotowoltaiki widzimy jak ludzie są niedoinformowani w kwestii odnawialnych źródeł energii. Często podczas montażu paneli fotowoltaicznych zostajemy zasypywani lawinami pytań odnośnie ich użytkowania. Ludzie nie wiedzą, skąd czerpać rzetelne informacje! Wychodzimy Wam naprzeciw z artykułami, do napisania których zainspirowały nas Wasze pytania.

Jesteśmy dwoma ekspertami w dziedzinie fotowoltaiki i na co dzień zajmujemy się jej montażem. Oboje jesteśmy prawdziwymi pasjonatami i skromnie przyznamy, że mamy bogatą wiedzę w tym temacie. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma firmami, zajmującymi się OZE i dobrze wiemy jak wygląda ich praca od zaplecza. Na tym rynku funkcjonują nie tylko profesjonaliści, dlatego zebraliśmy zestawienie naszym zdaniem najlepszych marek, z którymi warto rozważyć współpracę.

A coś więcej o nas?

Mirek - można powiedzieć, że jest niespełnionym pisarzem. Od najmłodszych lat interesował się literaturą, ale nigdy nie odważył się wydać któregoś ze swoich tekstów, pisanych do szuflady. Może właśnie stąd pojawił mu się w głowie pomysł na założenie bloga, który łączyłby pisanie z jego drugą pasją - instalacjami fotowoltaicznymi?

Piotrek - dusza towarzystwa. Jest bardzo ciekawy ludzi i uwielbia prowadzić z nimi długie dyskusje. Uwielbia nowinki technologiczne i dużo czasu poświęca na to, żeby być ze wszystkim na bieżąco. Przez to, że ma mnóstwo pomysłów na nowe artykuły, to Mirek nie nadąża z ich pisaniem...