Artykuły dotyczące Twojego biznesu

Program "Czyste Powietrze" w pigułce

Program "Czyste Powietrze" w pigułce

Jakość powietrza w Polsce nie jest dobra, a przy tym nieustannie się pogarsza, co wpływa negatywnie na nasze zdrowie. Dlatego też programy, kładące nacisk na poprawę czystości środowiska, w tym również powietrza, są niezwykle istotne. Jednym z nich jest program „Czyste Powietrze”.

Czytaj więcej

Fotowoltaika dla firm – czy to się opłaca?

Fotowoltaika - ranking firm fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne znacząco zyskały na popularności w ostatnich latach. Wielu przedsiębiorców rozważa lub instaluje w ramach swoich działalności właśnie takie instalacje składające się z paneli fotowoltaicznych. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści dla firm. Przede wszystkim pozwalają one zaoszczędzić na wydatkach związanych z energią. Dodatkowo instalacja takich paneli może pozytywnie wpływać na wizerunek firmy. W tym artykule przyjrzymy się bliżej korzyścią, które płyną dla firm montujących panele fotowoltaiczne.

Czytaj więcej

Fotowoltaika – jak zacząć? Wszystko, co musisz wiedzieć

Fotowoltaika Lublin APP Energy

W ostatnim czasie na terenie Polski duży wzrost popularności zaliczyły instalacje fotowoltaiczne. Badania pokazują, że trend na tego typu instalacje będzie się utrzymywał i nic w tym dziwnego skoro może to być bardzo dobre rozwiązanie przyczyniające się do obniżenia rachunków za energię elektryczną. Dodatkowo fotowoltaika jest przyjazna ala środowiska, a liczne programy dofinansowujące wspomagają osoby, chcące zainwestować w takie rozwiązanie. W tym artykule postaramy się przedstawić wszystkie najważniejsze informacje, które warto, jest wiedzieć na temat fotowoltaiki.

Czytaj więcej

Co to jest carport? - Czyli wszystko na temat wiaty fotowoltaicznej

Carport

Odnawialne źródła energii stale zyskują na popularności w naszym kraju. W Polsce obecnie najpopularniejsze stały się instalacje fotowoltaiczne, które dzięki swojej opłacalności zagościły w wielu gospodarstwach domowych. Z ich pomocą można wyprodukować energię elektryczną, a co za tym idzie, obniżyć swoje rachunki za prąd. Na popularności zyskały również wiaty fotowoltaiczne, które pozwalają w kreatywny sposób efektywnie zagospodarować przestrzeń. Czym dokładnie jest carport i jakie są zalety tego rozwiązania?

Czytaj więcej

Zalety i wady instalacji fotowoltaicznych

Ranking firm fotowoltaicznych

Instalacje fotowoltaiczne, przetwarzające światło słoneczne na prąd, stają się coraz bardziej popularne w całej Polsce. Liczne kampanie społeczne oraz zmiany w prawie wspierające zarówno producentów jak i konsumentów zachęcają kolejne osoby do inwestowania w domową elektrownię. Podejmując decyzję o instalacji fotowoltaicznej należy pamiętać zarówno o jej zaletach, jak i wadach.

Czytaj więcej