Skip to main content

Ranking firm fotowoltaicznych

Hewalex

Gwiazdki

Ocena firmy fotowoltaicznej:: 100% - 22 votes

100%

Firma Hewalex, to firma większości dobrze znana - bo na rynku działająca już od ponad 30 lat. Zaczynała od produkcji kolektorów słonecznych, by finalnie rozbudować swoją ofertę o projektowanie oraz montaż fotowoltaiki, a także m.in. produkcję i dystrybucję pomp ciepła czy też systemu do monitoringu i zarządzania energią elektryczną. Wieloletnie doświadczenie w tym obszarze sprawiło, że oferowane usługi zostały docenione przez klientów. 

Fotowoltaika Hawalex

Hewalex to rozwiązanie, z którego skorzystać może niemal każdy, kto jest zainteresowany produkcją energii ze słońca. Oferta skupia się jednak przede wszystkim na osobach fizycznych, właścicielach średniej wielkości gospodarstw rolnych i podmiotów gospodarczych z sektora MŚP.

Oferta paneli fotowoltaicznych - ranking

Firma Hewalex oferuje nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu. Zespół doświadczonych inżynierów i techników zapewnia precyzyjne projektowanie i sprawny montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Ponadto system monitoringu i zarządzania energią elektryczną umożliwia klientom pełną kontrolę i optymalne wykorzystanie pozyskanej energii. Działając z pasją i zaangażowaniem, Hewalex jest gotowy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Hewalex

ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice

Dane kontaktowe:

Tel. (+48) 32 214 17 10
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.